Ihmiset

Henkilöstömme koostuu sosiaalisista asiakaspalvelijoista. Ota rohkeasti yhteyttä!


Myynti ja markkinointi

Kiti Rantanen

Ratkaisumyyjä
044 2383 593
kiti.rantanen@triuvare.fi

Mikko Tukia

Asiakasvastaava, myynti
044 327 5531
mikko.tukia@triuvare.fi

Johanna Rytkönen

Markkinointi- ja viestintäasiantuntija
040 836 3138
johanna.rytkonen@triuvare.fi

ICT-asiantuntijat

Jarno Mäkelä

ICT-asiantuntija
045 311 9745
jarno.makela@triuvare.fi

Juhani Parkkali

ICT-asiantuntija
045 150 5826
juhani.parkkali@triuvare.fi

Antti Havumäki

ICT-asiantuntija
040 508 4251
antti.havumaki@triuvare.fi

Mikko Koivunen

ICT-asiantuntija
040 045 5843
mikko.koivunen@triuvare.fi

Petri Hänninen

ICT-asiantuntija
040 584 5898
petri.hanninen@triuvare.fi

ICT-arkkitehdit

Timi Rantanen

ICT-arkkitehti, teknologiajohtaja, hallituksen jäsen
044 567 0008
timi.rantanen@triuvare.fi

Jussi Taipale

ICT-arkkitehti
040 823 5577
jussi.taipale@triuvare.fi

Antti Patronen

Tuotantopäällikkö
040 912 8491
antti.patronen@triuvare.fi

Sami Laihonen

ICT-arkkitehti
040 502 8819
sami.laihonen@triuvare.fi

Tietohallintoasiantuntija

Antti Niemelä

Tietohallintoasiantuntija
044 590 3091
antti.niemela@triuvare.fi

Power BI -kehittäjä

Maria Uuskoski

Power BI -kehittäjä
03 4102 2491
maria.uuskoski@triuvare.fi

Hallinto

Toni Rantanen

Toimitusjohtaja, hallituksen jäsen
040 515 6731
toni.rantanen@triuvare.fi

Timi Rantanen

ICT-arkkitehti, teknologiajohtaja, hallituksen jäsen
044 567 0008
timi.rantanen@triuvare.fi

Sari Vaajanen

Hallituksen puheenjohtaja
040 504 3229
sari.vaajanen@triuvare.fi

Petri Antila

Hallituksen jäsen
040 715 0459
petri.antila@triuvare.fi

Sanna Mustonen

Hallintopäällikkö
041 534 5969
sanna.mustonen@triuvare.fi

Annika Heino

Henkilöstövastaava
040 153 8144
annika.heino@triuvare.fi

Nelli Helander

Hallinnon, taloushallinnon ja myynnin assistentti
Perhevapailla

Susanna Mäkelä

Tekninen ja hallinnon assistentti
040 184 8125
susanna.makela@triuvare.fi

IT-kilpailuttamisen opas

Pilvipalvelintilan ostajan-opas

PK-yrityksen tietoturvaopas

Kysy lisää tai pyydä tarjous!

Mietitään yhdessä yrityksellesi sopivat palvelut, jotka lisäävät työtehoa ja poistavat kaikki tietotekniikkamurheet.